Eternium
Eternium

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Polski

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Polski

    Cześć! Ostatnio przetłumaczyliśmy Eternium na język polski. Prosimy o korzystanie z tej sekcji w celu zgłaszania problemów z tłumaczeniem, w tym błędów związanych z określonym językiem, jak również wyświetlaniem tekstu w grze. Będziemy regularnie sprawdzać tę sekcję i reagować na wasze uwagi. Prosimy nie korzystać z tej sekcji w kwestiach obsługi klienta. Dziękujemy!

    #2
    Witam!
    Mam kilka nieprzyjemnych uwag.
    Zacznę od tego, że nadal nie macie jako moderatorzy kontroli nad oszustami. Gram już baaaardzo długo i obserwuje...
    Druga sprawa: po ostatnim Bronze League zostałem "okradziony" z Velocinite oraz Lethalade.. nie dostałem zebranych w tym evencie klejnotów na konto główne.
    Jestem coraz bardziej zawiedziony..
    Jeśli nic się nie zmieni, będę musiał szczegółowo opisać ten problem w opiniach na temat tej gry.
    Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że Państwo dołożą wszelkich starań aby wierni gracze nie musieli opuszczać tej gry.

    Comment


    • Travis | Support Mgr.
      Travis | Support Mgr. commented
      Editing a comment
      1) Oszuści są usuwani przed sfinalizowaniem rankingów i wydaniem medali. Jeśli podejrzewasz oszusta, zgłoś to na adres help@makingfun.com.

      2) Patrząc na dane gry, widzę, że zatrzymałeś swojego bohatera wydarzenia (Sobies), więc Kamienie Duchowe, które miałeś w swoim ekwipunku, pozostały w twoim ekwipunku (nadal tam są). Pamiętaj, że każdy sprzęt stworzony przez twojego bohatera wydarzenia jest efemeryczny. Sprzęt efemeryczny to sprzęt tymczasowy, który jest usuwany po zakończeniu wydarzenia. Jeśli pozostawisz klejnoty (w tym kamienie duchowe) w sprzęcie po zakończeniu wydarzenia, wówczas zostaną one utracone.

      Więcej informacji o działaniu wydarzeń znajdziesz na https://forum.makingfun.com/forum/et...n-about-anb i https://forum.makingfun. com/forum/eternium/guides-and-walkthroughs/135780-anb-league-faq.

    #3
    Usunąłem postać. Jako support mgr. powinieneś wiedzieć, że biżuteria nie jest efemeryczna i tylko w niej można umieszczać kamienie duchowe. Te kamienie z biżuterii przeszły do ekwipunku postaci głównej. Chodzi mi o kamienie duchowe które miałem w ekwipunku postaci eventowej. Te kamienie nie przeszly do ekwipunku postaci głównej.

    Comment


    • Travis | Support Mgr.
      Travis | Support Mgr. commented
      Editing a comment
      Poprosiłem inżyniera o zbadanie sprawy i dał mi znać, że wszystko, co kwalifikowało się do wysłania na twoją główną skrzynkę pocztową, zostało wysłane poprawnie, w tym 41 Promienistych Lethalad, 13 Promienistych Welocynitów i 1 Bilion Welocynitów.

    #4
    Dziekuję za interwencje i pozytywne załatwienie sprawy. Pozdrawiam serdecznie cały team Eternium!

    Comment


      #5
      Przepraszam, ale myślalem że dostałem to teraz stąd moja radość. Niestety nie jest tak jak twierdzi iżynier. Przykro mi. Tak jak pisałem, dostałem tylko to co było w biżuterii.

      Comment


        #6
        Przepraszam, ale myślalem że dostałem to teraz stąd moja radość. Niestety nie jest tak jak twierdzi iżynier. Przykro mi. Tak jak pisałem, dostałem tylko to co było w biżuterii.

        Comment


          #7
          I z całą pewnoscią nie miałem 1 Bilion Welocynitów.
          Chce odzyskać tylko to co zdobyłem. I nie kpij z mojej osoby. Pozdrawiam

          Comment


            #8
            Jakieś żarty sobie robicie? Dlaczego moja postać z eventu Sobsob ma zablokowany dostęp do Historii skoro przeszedłem wszystkie poziomy??
            Ktoś tu nie lubi Polaków??

            Comment


            • Travis | Support Mgr.
              Travis | Support Mgr. commented
              Editing a comment
              1) Wyjaśnij problem, który widzisz w związku ze swoim bohaterem wydarzenia.
              2) Oskarżenia o profilowanie rasowe są całkowicie bezpodstawne.

            #9
            Witam. Na wstępie chciałem przeprosić za swoje słowa związane z niechcią rasową, narodowościową.
            To było niepotrzebne i nierozsądne.
            Wyjaśniam problem:
            Po zakończeniu Bronze League i usunięciu postaci eventowej dostałem tylko kamienie duchowe umieszczone w biżuterii. To co miałem zebrane w ekwipunku nie dotarło na konto główne. Zbieram kamienie duchowe aby stworzyć na koncie głównym lepszą biżuterie dla postaci Zaharek. Jeśli potrzebujecie więcej szczegołów chętnie odpowiem.
            Pozdrawiam

            Comment


              #10
              A druga sprawa, moja postac w Silver League Sobsob musi zaczynać Historię od początku. Z jakiego powodu? Mam zablokowane wszystkie poziomy!
              To dla mnie jest powód do tego, żeby mieć pretensje!
              Możecie sprawdzić ile zaliczyłem tą postacią poziomów Historii.

              Comment


                #11
                Przepraszam, mój bład. Cofam ostatni post.

                Comment

                Working...
                X