Eternium
Eternium

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem z Soul Stone.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Problem z Soul Stone.

    Prowadziłem dyskusje z Travis. Rozmawialiśmy na temat soul Stone zdobyte przez postać eventową, które po zakończeniu i usunięciu postaci nie przeszły na postać główną.
    Zaczeło się od Bronze League. Po zakończeniu eventu otrzymałem tylko to, co miałem w klejnotach. Wszystkie soul Stone które były w ekwipunku, których nie polączylem na wyższy poziom przepadły. Technicy upierają się, że to otrzymalem. Niestety nie! Macie taki sam problem?
    Pytam, bo dzięki tym klejnotom można stworzyć fajną biżuterię wysokiej klasy dla postaci głównej. Pozdrawiam!

    #2
    Masakra jakaś! Co się dzieje z tą grą???!!
    Late Winter 2024 season
    Nie wszystkie nagrody dostaje na konto. To już jest jakaś żenada!!
    Odebrałem z nagrody Elderiańska Kawa. Nie dostałem..
    Skoro tak wygląda przyznawanie należnych benefitow, skoro dyskusje z Adminem konczą się na tym, że nic przez kilka tygodni nic nie odpowiedział to śmiem twierdzić, że tak samo wygląda kontrolowanie oszustów. Czyli żadne.

    Comment


      #3
      Looking at your game data, you have a bunch of Season progression rewards that need to be collected. You can scroll the Season progression screen right or left, then tap on your rewards to receive them.
      -----
      Patrząc na dane gry, masz mnóstwo nagród za postępy sezonowe, które należy zebrać. Możesz przewijać ekran postępów sezonu w prawo lub w lewo, a następnie dotknij swoich nagród, aby je otrzymać.
      Attached Files

      Comment

      Working...
      X