Eternium
Eternium

Announcement

Collapse
No announcement yet.

New begining - problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    New begining - problem

    Założyłem nową postać i nie zalicza mi niczego co daje ten New Begining. O co chodzi?
    MEYO DUHE BIME 5492
    —> only from Poland <—

    #2
    Wydarzenie się jeszcze nie zaczęło. Jak klikniesz na ikonkę wydarzenia, to obok przycisku "X" masz odliczanie do rozpoczęcia.

    Comment


      #3
      Aha, czyli zakladać teraz nową postać czy czekać aż licznik dobije zera? Troche zagmatwane dla nie anglojęzycznych.
      MEYO DUHE BIME 5492
      —> only from Poland <—

      Comment


        #4
        Zgłosiłem już, że opis nie jest przetłumaczony.

        Kiedy wydarzenie się zacznie, będziesz musiał(/a?) zrobić nową postać. Jeśli masz już 5 slotów zajętych, to na czas wydarzenia, za darmo, dostaniesz tymczasowy, szósty. Jeśli nie masz wszystkich odblokowanych, to (z tego, co wiem) będziesz musiał(/a) odblokować jeden ze slotów płacąc brylantami. Podsumowując - nie zakładaj nowej postaci, bo ona nie będzie się liczyła podczas wydarzenia.

        Comment


          #5
          Dzięki za pomoc. Przyznam, że troche żal rozpoczynać nową postacią jak się już gra od paru miesięcy inną. Trochę zniechęcające, może oleje ten NB :-) wiesz może czy gdzieś poza grą są na necie pełne rankingi z tej gry?
          Last edited by Makubo; 02-15-2018, 08:06 PM.
          MEYO DUHE BIME 5492
          —> only from Poland <—

          Comment


            #6
            Warto. Nagrody są zajebiste i większość jest dosyć łatwo zdobyć, szczególnie, że wydarzenie będzie trwało aż tydzień. Dodatkowo, exp się liczy podwójnie i po zakończeniu wydarzenia dodaje się on do Twojego głównego expa.

            Rankingów poza grą nie ma (a przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo).

            Comment


              #7
              Oooo czyli coś jak w Diablo 3 z postaciami sezonowymi, to ma sens :-) Jeszcze raz dzięki.
              A jak oni chcą w tydzień osiągnąć to czego ja jeszcze w tyle miechów intensywnej gry nie osiągnąłem? Gra drużynowa, taxi? No chyba, że kilka wiader brylantów za real kaske :-)
              Last edited by Makubo; 02-15-2018, 08:29 PM.
              MEYO DUHE BIME 5492
              —> only from Poland <—

              Comment


                #8
                Cześć wszystkim, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak zaktualizować grę do najnowszej wersji na windowsie ? Na androidzie bez problemu pobrałem aktualizację a z windows store nie moge. Uruchamiając grę pokazuje mi się komunikat, że jest nowsza wersja i proszę zaktualizować a windows store twierdzi, że mam aktualną. Bardzo proszę o pomoc.

                NIEAKTUALNE, udało się rozwiązać problem
                Last edited by alienjam; 02-19-2018, 11:37 AM.

                Comment


                  #9
                  Napisz moze w jaki sposob rozwiazales. Bycmoze ktos szukajacy odpowiedzi zagladnie tutaj

                  Comment


                    #10
                    Zakładajcie nowe tematy na problemy bo jak zaczniemy pisac w jednym to się zrobi bajzel. No i nie jest to zgodne z regulaminem.
                    MEYO DUHE BIME 5492
                    —> only from Poland <—

                    Comment

                    Working...
                    X